Nordal 2 – Get things learned.

Nareszcie! Tym jednym słowem podsumować można półroczny okres prac nad drugim wydaniem aplikacji Nordal – tym razem jako narzędzie do nauki słów.

Nordal 2

Jedno zdjęcie znaczy więcej niż tysiąc słów, dlatego też opiszemy działanie aplikacji posiłkując się zrzutami ekranu z apki:

 

 

Nordal 2 służy przede wszystkim do nauki słów obcych. Głównym celem aplikacji jest utrzymanie na wysokim poziomie motywacji wśród uczestników kursów językowych. Główną rolę pełni tutaj ranking. Aktualnie ranking tworzony jest na podstawie liczby przeglądniętych słów, ale w przyszłości bardziej docenić chcemy regularność nauki i najprawdopodobniej dodamy jakieś punkty za codzienne uczenie się słów.

Nordal 2 Google Play Nordal 2 - App Store

Rate us!

Bardzo ważne jest dla nas, żeby Nordal spełniał wasze oczekiwania, dlatego zależy nam na waszych opiniach! Co myślicie o aplikacji, o projekcie i czego wam brakuje? Napiszcie w komentarzu poniżej lub oceńcie nas w Sklepach. Teraz wspólnie musimy wybrać drogę rozwoju dla Nordala, tak żebyśmy razem stworzyli najlepsze narzędzie dla kursów językowych.

Nordal – Get things learned!

Aksel N

Aksel Nooitedagt

Wierzę, że dzięki narzędziom i technologii możemy łatwiej osiągać nasze cele 🙂 Interesuje się tworzeniem aplikacji webowych i zarządzaniem projektami (nie tylko informatycznymi).

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
12

2 Replies to “Nordal 2 – Get things learned.”

  1. Stefan Wisełka says: Odpowiedz

    Świetna robota!

  2. Tobiasz Szalbot says: Odpowiedz

    Super!

Dodaj komentarz